RU |  UA
Леса строительные
Інформація
Статьи
Лічильник
Украинский строительный портал www.promobud.ua

LESA.UA - Оренда будівельних риштувань (риштовань) та вишок тур

Риштування будівельні рамніПрактично у будь-яких видах будівельних робіт використовуються будівельні риштування. Обираючи їх важливим аспектом є висота, на якій проводитимуться будівельні роботи, а також складність виконуваних проектів.
Для виконання будь-яких фасадних робіт найбільш оптимальним варіантом є будівельні рамні риштування, які відрізняються міцністю і легкістю в монтажі. Продумана до дрібниць система збирання дозволяє швидко змонтувати рамні риштування, та не відтягуючи приступити до роботи.
Стандартна конструкція риштувань складається всього з декількох елементів, які надійно кріпляться без використання болтів і гайок. Складові елементи таких риштувань - настили, діагональні стяжки, горизонтальні стяжки, опорні п'яти, стойки, драбини. Рамні риштування збираються, як конструктор і не вимагають застосування техніки. Максимальна висота установки рамних риштувань - до шістдесяти метрів.
Серед основних вигод такої конструкції слід зазначити абсолютну безпеку під час проведення фасадних робіт, а також різні способи монтажу риштувань, які залежать від складності і специфіки робіт, що проводяться, а це можуть бути як обробні, цегляні, так і скляні роботи.
Оренда риштувань будівельних дозволяє швидко і якісно провести будь-які фасадні роботи та істотно заощадити витрати на їх організацію.

Вишка тура будівельна ПСРВМЯк альтернативу риштуванням будівельним особливою увагою слід зазначити підмостки будівельні пересувні, які найкраще підходять, як для зовнішніх робіт, так і для внутрішніх. Завичай їх називають - вишка тура будівельна.
Досить компактні і легкі, виготовлені з полегшених труб і складаються із спеціальних взаємозамінних секцій на стійках, які можна додавати і прибирати, залежно від необхідної висоти. Вишка тура відрізняється від рамних риштувань тим, що її можна використати у тому випадку, коли площа і висота для проведення будівельних робіт відносно не великі, а також потрібно проведення робіт усередині приміщення на висоті декількох метрів.
Вишка являє собою досить просту конструкцію, з присутністю плоских сходів. Жорсткість цієї конструкції забезпечується за рахунок з'єднання секцій стягуваннями, які надійно кріпляться на замках подовжніх зв'язків.
Гвинтові опори на основі у зборі до певної міри компенсують нерівності поверхні. Витримує така конструкція максимальне навантаження до двохсот кілограм. Фарбується спеціальною полімерною фарбою, яка захищає конструкції від корозії і механічних ушкоджень. Фіксовані колеса і гальмівні пристрої повністю забезпечують безпеку під час проведення будівельних робіт.
Для проведення будівельних робіт середньої складності мобільні підмостки ПСРВМ є найоптимальнішим варіантом.
Таким чином, для успішного проведення будівельних фасадних робіт будь-якої складності, використання будівельних рамних риштувань і пересувних підмостків забезпечує комфортні і безпечні умови праці, легке і швидке складання і розбирання конструкцій, без застосування різної техніки, а також легку експлуатацію конструкцій, що не вимагає особливих зусиль при пересуванні подмости з місця на місце.

2008 - 2012 ® Copyright by LESA™
Головна | Контакти | Риштування будівельні | Вишка тура |