RU |  UA
Тотал Буд
Інформація
Статьи
Лічильник
Украинский строительный портал www.promobud.ua

LESA.UA - вишки тури та риштування будівельні в оренду, Київ.

Риштування будівельніПри виконанні фасадних робіт на висоті обов'язковою умовою є безпечні та комфортні умови праці, які забезпечуються при використанні будівельних риштувань. Нині існує безліч видів риштувань для роботи на висоті, проте найбільш якісні і безпечні - риштування будівельні рамні.
Вони призначені практично для будь-яких видів фасадних робіт на будь-якій висоті до ста метрів і представляють з себе каркасно - ярусну просторову конструкцію, яка відрізняється простотою складання і зручністю в експлуатації, а також досить легкою вагою.

Будівельні рамні риштування вигідно відрізняються від інших аналогів риштувань практичною відсутністю дрібних деталей і по суті збираються, як конструктор. Продумана система конструкції має декілька основних елементів, які швидко монтуються, без застосування різної техніки. В процесі монтажу рамних риштувань в опори вставляються спеціальні стойки або іншими словами - вертикальні рами. Досить просто вони стикуються між собою, завдяки патрубкам.
Кріплення зв'язків не займає багато часу і за допомогою замків прапорців, надійно і міцно фіксує конструкцію. Щити і настили з вологостійкої фанери забезпечують зручне пересування по проходах і з поверху на поверх. Використання додаткових необхідних елементів, таких як консолі і ферми дає можливість змінювати конфігурацію риштувань і їх просторове рішення. Основні елементи риштувань можуть бути фарбованими або оцинкованими.
Для забезпечення надійної міцності і нерухомості рамних риштувань, використовуються кріплення до стіни будівлі, за допомогою спеціальних захватів.
 
Таким чином виходить міцна і легка конструкція, яка повністю забезпечує комфортні будівельні роботи і пересування робітників по усіх поверхах, на різні ділянки фасаду, за допомогою наявних драбин. Ці пристосування є одними з найдавніх пристосувань для виконання будівельних робіт. Основу технології застосування такої конструкції складає виготовлення жорстких каркасів з модулів збірно-розбірних, повторюючий профіль і контур споруди або будови.
Оренда риштувань рамних дозволить провести будь-які фасадні роботи в самі найкоротші терміни, забезпечити повну безпеку і відмінні умови для роботи, а також зменшити витрати коштів і часу на організацію будівельних робіт.

2008 - 2012 ® Copyright by LESA™
Головна | Контакти | Риштування будівельні | Вишка тура |