RU |  UA
Тотал Буд
Інформація
Статьи
Лічильник
Украинский строительный портал www.promobud.ua

Різновиди будівельних риштувань

Будівельні риштування в роботіБудівельні риштування - це спеціальна монтажна конструкція, призначена для розміщення робітників і матеріалів при виконанні будівельних і ремонтних робіт усередині і зовні будівель. Риштування будівельні за своєю суттю є збірно-розбірною конструкцією, основою якої є рами, сполучені між собою горизонтально і по діагоналі допоміжними елементами. Монтаж і демонтаж риштувань не вимагає застосування будь-яких механізмів.

Завдяки легкості, компактності таку конструкцію можна перевозити будь-яким вантажним транспортом. Сучасні будівельні риштування відрізняються конструкцією, способом складання і кріплення, матеріалами, використаними в їх виробництві, і, звичайно ж, ціною.
Риштування будівельні можна класифікувати так:

- Рамні риштування. Застосування риштувань рамних широко поширено при виконанні ремонтних і фасадних робіт, цегляній кладці, монтажі фасадних систем та ін. Основою цих риштувань є рама, кріплення рам і сполучних конструкцій виконане за допомогою замку прапорця.

- Хомутово-клинові. Ці риштування використовують для ремонту і обробних робіт як усередині будівель, так і зовні. Система складається зі сходів і опорних ферм. Допоміжними елементами є клинові замки, утримувачі настилу, домкрати, прив'язки до стіни і опорні милиці. Монтаж і демонтаж риштувань хомутово-клинових ускладнений використанням болтових з'єднань. 

- Модульні риштування. Це вже складніша конструкція, яка складається з безлічі елементів. Завдяки такій особливості за допомогою модульних риштувань можливе будівництво яких-небудь споруджень різної форми. Наприклад, це може бути будівлі овальних циліндричних форм. Кріпляться риштування за допомогою хомутів і захватів до стіни. 

- Вышка-тура. Це пересувні будівельні риштування, конструкція яких складається з певної кількості секцій, залежних від висоти їх застосування. Кожна секція складається з металевих рам, які кріпляться між собою трубами. Сполучним механізмом між секціями є замки прапорців. Вишка-тура міцна, надійна і зручна у використанні. Може застосовуватися як при зовнішніх, так і внутрішніх роботах.

Будівельні риштування широко використовуються в обробці, ремонті, реставрації старих будівель, будівництві дач, котеджів, будинків, а також в зведенні концертних майданчиків та ін. 
Для проведення разових будівельних і ремонтних робіт доцільним є оренда будівельних риштувань. Ціна оренди залежить від комплектації риштувань та терміну оренди. Оплата може бути единоразовой або щомісячною. 
Основним критерієм вибору риштувань є сфера застосування, легкість монтажу і безпечність. Тільки кваліфікований фахівець, який вивчив документацію по складанню системи, має право керувати процесом монтажу і демонтажу.

2008 - 2012 ® Copyright by LESA™
Головна | Контакти | Риштування будівельні | Вишка тура |