RU |  UA
Тотал Буд
Інформація
Статьи
Лічильник
Украинский строительный портал www.promobud.ua

Вишки-тури будівельні – тип ПСРВМ Атлант 1.2х2.0

Тура Атлант ПСРВМ 1,2*2Технічні характеристики:
  Максимально допустима висота вишки 21,0 м
  Розмір настилу 2,0х1, 2 м
  Навантаження на настил, не більше 200 кгс/м2 

Йдеться про будівельні тури ПСРВМ, одним з кращих перевірених на ділі представників яких є марка Атлант 1.2х2. Зрозуміло, що при проведенні короткострокових робіт або будівництва з "урізаним" бюджетом оптимальним варіантом є оренда вишки, а не її купівля. Що є вишка тура? Це мобільна конструкція (оскільки оснащується колесами), призначена, як і будівельні риштувння, для висотних робіт. 

Вышка-тура складається з секцій та робочого настилу. Перевага ПСРВМ перед звичайними риштуваннями полягає в двох аспектах: по-перше, такі конструкції без зусиль пересуваються з місця на місце, а по-друге, їх складання елементарне і зовсім не трудомістке. Так, атлант 1.2х2 дуже легко і абсолютно безпечно монтується і демонтується, а завдяки тому, що елементи конструкції зроблені із спеціального сплаву, вона є досить легкою, що дає ще один плюс в зручності і швидкості транспортуванню. 

 Кожні 5 м конструкції у висоту непідготовлений працівник зможе зібрати приблизно за 15 хвилин без сторонньої допомоги. "Поверхи" вишки можуть монтуватися аж до інтервалу в 50 сантиметрів. Конструктивні елементи скріплюються один з одним спеціальними замками типу прапорця. Один метр робочого настилу в цій конструкції без проблем витримає вагу аж до 200 кг. Висота самої вишки досягає в максимальній точці 21 метр.

2008 - 2012 ® Copyright by LESA™
Головна | Контакти | Риштування будівельні | Вишка тура |