RU |  UA
Тотал Буд
Інформація
Статьи
Лічильник
Украинский строительный портал www.promobud.ua

Вишки-тури будівельні – тип ПСРВМ Атлант 1.6х0.8

Вишка тура ПСРВМ 1,6*0,8Технічні характеристики:
   Максимально допустима висота вишки 7,4 м
   Розмір настилу 1,6х0, 8 м
   Навантаження на настил, не більше 200 кгс/м2

Вишка тура - моделі Атлант, ПСРВМ 1.6х0.8 - найбільш легкий і компактний варіант вишки тури. Є пересувними підмостками, які використовуються у багатьох галузях будівництва і промисловості. Ця вишка тура складається з декількох рівнів, на кожному з яких можуть проводитися роботи. Вони застосовуються при виконанні внутрішніх і зовнішніх робіт. Головна відмінність застосування вишок від будівельних риштувань полягає в їх мобільності, легкості збору, а також в порівняно менших площах і висоті обслуговуваних конструкцій, де вони застосовуються. Зазвичай такі конструкції застосовують при внутрішніх роботах в приміщеннях з рівною полою і порівняно невеликою висотою стель.

Збірно-розбірні конструкції вишок тур (які називаються підмостки) встановлюються на міцних колесах в парі з опорними гвинтами. Вони можуть відрізнятися між собою робочою площею, висотою, допустимою кількістю підмостків і навантаженням допустимої для підмостків та усієї конструкції в цілому. При використанні вишок для обслуговування великих висот застосовуються додаткові стабілізатори, призначення яких зробити вишку безпечнішою та стійкішою до навантажень. Завдяки опорним гвинтам, можна досить точно і швидко вирівняти вишку відносно опорної поверхні, що дуже важливо для кращої стійкості.

Оренда вишки тури - найбільш виправдана, коли відсутня постійна потреба у збільшенні матеріально-технічної бази. Адже окрім вартості вишки передбачається ще і її зберігання з відведенням під це певної площі. А скориставшись орендою такого устаткування, Замовник не займається зайвими питаннями, пов'язаними зі зберіганням і обслуговуванням, а також складанням і доставкою, за нього це роблять представники компанії в чиїй власності знаходиться вишка.

Уся конструкція Атлант є просторовим спорудженням типу вежі, що складається з горизонтальних і плоских сходів з необхідною кількістю східців. Паралельні сходи з'єднуються в патрубки з подовжніх зв'язків, що утворюють секцію. Щоб забезпечити жорсткість самої конструкції, проводиться з'єднання секцій за допомогою стягувань, кріплення яких відбувається на замках прапорців з подовжніх зв'язків. Підставки складаються з чотирьох гвинтових опор і чотирьох коліс, які служать основою для пересування конструкції. Завдяки гвинтовим опорам компенсується нерівність опорної поверхні.

2008 - 2012 ® Copyright by LESA™
Головна | Контакти | Риштування будівельні | Вишка тура |