RU |  UA
Тотал Буд
Інформація
Статьи
Лічильник
Украинский строительный портал www.promobud.ua

Вишка тура будівельна пересувна, ціна оренда Київ.

ОРЕНДА - найкращий спосіб не витрачати зайве.

 

(044) 331-59-09
(050) 826-01-04

Без будівельних риштувань ніколи не обійдеться жодне будівництво. І не лише будівництво - необхідність забратися вище є у працівників багатьох професій. Якось треба збирати урожай з високих дерев. На зйомках кінофільмів бажано вище встановити освітлення. А на спортивних іграх суддя повинен бачити все навкруги - йому теж потрібні  риштування. Проте самі по собі будівельні риштування - це, м'яко кажучи, вчорашній день. Сьогодні модно, зручно і швидко використати трохи інший вид будівельного устаткування - це вишка тура, або так звані мобільні  підмостки.

Якщо існує необхідність виконання одноразових і локальних робіт, найвірніше рішення - оренда вишки тури. Краще всього проаналізувавши час і об'єми роботи відразу подумати про доцільність оренди вишок тур або їх придбання. Якщо потрібно виконати якісь разові обробні роботи, чудове рішення задачі - вишка туру атлант в оренду. Прокат цих вишок дозволяє знизити витрати на виконання обробних робіт будь-яких типів, оскільки немає якої-небудь необхідності виплачувати повну ціну цього пристосування.

Вишка тура є збірно-розбірною пересувною металевою конструкцією вежі, що складається з якого-небудь певного числа секцій. Ці пристосування мобільніші і складніші, ніж будівельні  риштування. Вони будуть незамінні для обробки маленького фасаду із зовнішнього боку, для сервісного обслуговування і монтажу систем вентиляції, для проведення внутрішніх оздоблювальних робіт. Головна вигода вишок тур - їх швидкий монтаж і зручність транспортування та зберігання.

Є декілька разновидоностей вишок тур, які розрізняються по рівню допустимого навантаження на робочий настил, по виду кріплень, по висоті і по призначенню залежно від виду стін і від характеру робіт. Якщо організація робить різні види оздоблювальних робіт на різних типах стін і потрібні риштування певних конструкцій, їх оренда - найвигідніший варіант, ніж придбання. Вишка тура мобільна та проста в установці, її монтаж і демонтаж не вимагають спеціальної підйомної техніки і наявності висококваліфікованих фахівців. 

Наша компанія може надати Вам в оренду декілька різновидів вишок тур:
Вишки-тури будівельні - тип ПСРВМ атлант 1.6х0.8
Вишки-тури будівельні - тип ПСРВМ атлант 1.2х2.0
Подмости будівельні ПСП 2000 - 1.2х1.8

2008 - 2012 ® Copyright by LESA™
Головна | Контакти | Риштування будівельні | Вишка тура |